Мюриън
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мюриън

ролеви свят и игра
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Срещи в Скайп
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 11:35 am by IceMoon

» Дискусии за правилата
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:51 pm by IceMoon

» Паричната единица(единици) в Мюриън
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 10:56 pm by IceMoon

» Баналност
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:45 pm by IceMoon

» Поезия
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:41 am by shmily

» По пътя на спомените за Тъмната Лилия
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 5:56 pm by IceMoon

» Готини места и образи
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 2:23 pm by IceMoon

» Танцуват прашинки в сърцето ми...
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 3:45 pm by IceMoon

» Очи умират в блясък......
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 11:23 am by IceMoon

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Partners
free forum

 

 Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:00 am

Поста е готов. Много ми се ще да помоля Луничката да ми оправи правописните грешки и разните гафове, а, и всеки е свободен да поправи каквото реши, стига да не е прекалено основно и да е само във втората част.


Няма да ме има до 8-ми. Мога да намина да видя какво става,у но едва ли ще пиша пост...
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 10:42 am

Добре, ще оправя каквото мога и ще си довърша започнатите неща и постовете въобще. Тъй след прочита на поста ти Бобо имам доста въпроси относно втората част, примерно:

"Намвар Паям бе приятно изненадан от бързината на източните майстори на ятагана. Но дори техните прекрасни оръжия бяха отразени от синкавия, меч ръка и половина със солиден гард и широко острие. Един-два по-леки удари отскочиха от пълната му броня, и няколко по-мощни замаха отнесоха оръжията на противниците му, и ги разполовиха.
Шейхът умря в закритата си носилка, като само трепна миг преди смъртта, сякаш да се събуди.
Намериха го разполовен по дължина от удар, ударил тялото в корема му. Мечът, с който бе убит, би трябвало да е огромен...
Останалите сигурно бяха елиминирали целта си и ..."

В този абзац аз не разбирам къде аджаба е шейха и как така пътува. Цялата втора част на поста ти е низ от убийства на безименни благородници. Ам..откъде ги познава убиеца им откъде знае за тях? Защо избира точно тях? Смятам, че дори и луд маниак ще намира някаква реална причина за да ги изтребе - я не ги харесва на визия, я нещо друго. И как за толкова кратко време убива толкоз народ без никой да се усети? Не става така, все някакъв отпор да има. Защото дай тогава да пращаме многооките или единаците да изриват армиите на северняците и т.н. Интрига да има, къде какво, защо, с кого... нещо такова. И да, обясни ми защо използваш в целия си пост "Останалите сигурно бяха елеминирали целта си..." Разбирам, че са екип някакъв ама това повторение-... не знам.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 4:06 pm

Мързел, за това.

Така, не успях да създам както трябвавсички благородници, защото се бутам в разни чужди държави и не разбирам. Но виж например Юрвиар - там бе убит важен пълководец, който уравновесява между другите двама и смъртта му може да предизвика гражданска война.

Смъртта на кралицата на Пунос с любовник, посланик на друга държава, ще стане жесток скандал и сигурно война.

Тиен`Мил Анмари е нестабилен и смъртта на Серра щеше да вдигне Тин Норуме на война... макар после да промениха плана.

Ако в Загора убият елфана, след като тя е наказала местен княз, това ще предизвика конфликти и може да доведе дори до война.

А другите просто не съм ги доразвил достатъчно добре, защото не познавам вашата идея за политиката на тези страни и какъв човек би бил от значение.


Това изречение се повтаря именно за да се покаже екипа. Да се покаже, че са заедно. Защото те са толкова различни....


Ако не забелязваш, никой не е убил повече от 4-ма стражи в нормален бой. Това е нормално за един воин над професионалния клас.
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 10:11 am

Тъй - поста на Бобо ще го редактираме (основно за стилистични пропуски), а междувременно дойде момента за скипване на действието. Преместваме СЕГА с 13-сет дни. Всеки да каже къде какво ще стане за този период от време. Например Азидаха ще се срещне с Леман и Хирве, Джезбет ще пресрещне корабите на сестра си и т.н.

Пак напомням - идеята е, като мина с мой герой, да знам какво се е случило на това място, за да не преча на другия играч. Например Кимару по някаква причина се оказва далеч на юг от сегашното си местоположение и в пристанищна кръчма чува разказ на оцелял по чудо моряк за нападението на Джезбет (защото то вече ще се е случило).
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 2:28 pm

Тъй, Джезбет ще нападне корабите на сестра си, Тамара ще се срещне с пустинните войни; Азидаха ще се види с Хирве и Леман, отделно Алвиан и Мамба ще се срещнат с Хирве и Леман пред портите на Метафия, които се охраняват от жените змии, а дали преди срещата ще има друго събитие това не знам вече, не отговарям за това. После Лукреция пуска съобщение на Кроолун, Виторио тръгва на път по дипломатически работи и междувременно да търси Лукреция. Барон и баронеса Амбиенте се срещат със сектата Ама и предприемат важни действия. Прокълнатите вампири се придвижват към Фужейра и Даар. Това трябва да стане за идното време. Ако има нещо неясно питайте.
Димб`Рант О`Ер пътува и среща препятствия по пътя, за нейн късмет се появява красива елфана, която я спасява Laughing без да го иска. Друго сега не се сещам, ако се сетя ще кажа.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСъб Юли 07, 2007 4:15 pm

Семел и Серрат пътуват към сталицата на Метафия, и в момента са на неустановено място на пътя, и ще ми бъде приятно да ги срещна с някой от вашите герои.
Планирал съм за тях две неща - среща с група мечоносци, които ще опаткам, и един демон, с който ще разкрия още една техника от ХВР. Някак да го вмъкнем с вашите герои, а?

Ориор е някъде в Метафия и най-вероятно е тръгнала към границата, т.е. ще се срещне с Сем и Серра. Дайте да установим кои точно герои ще се срещнат в този район, как ще протече срещата им, и пр.

Ще напиша и малко за реакцията от убийствата в Двианор, Юрвиар и Тиен`Мил Анмари. Основно ще подраскам за Тин Норуме, който до събуждането на Мелион след около месец ще ми е първостепен герой.
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 10:12 pm

Ами аз имам ужасно много работа и изключително малко време, ще пиша като се поосвободя, иначе нямам против да се срещаш с моите герои Бобо. Само че да реша с кои. И да, ще трябва да опиша Метафия, тъй че ако имаш някакви претенции за страната ми кажи. Айде до, че лягам да спя, ей сега се прибирам от работа и затуй.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeЧет Юли 12, 2007 10:34 pm

Кимару и тъмната елфа на Ледена луна ще се срещнат.

В Загора ще се раздават наказания - двама, трима човешки князе ще се превърнат в дървета ( т.е. ще бъдат превърнати).

В Пунос ще се вихри дипломатически скандал.

Хирве и Леман ще срещнат Сков Яркен.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeНед Авг 26, 2007 7:00 pm

След срещата ни с ЧС ще се наложи да променя хода на постовете си, тъй като трябва да раздвижим основните действащи. Ще пиша пост за Хирве Исил и срещата й с Азидаха, после за нападението на демоните единаци над храма на Лилит, главния, който НЯМА да бъде унищожен, защото иначе се губи смисъла да се унищожават другите погледнато от мащабна гледна точка. Трябва да се доуточни къде се намират петте предмета, засега са известни долу горе местоположенията на три: диадемата - на главата на кралицата на прокълнатите вампири Михидра, пръстена, намиращ се в пустинята, там ще се описва срещата със Сков Яркен, а камата, която е в главните жрици, ще си остане в техни ръце до следващ залп.
Остават два предмета за доуточняване на местоположението им - колана и чашата, които определено трябва да са в различни краища на Мюриън. Предложението ми е чашата да е при демоните асмодеи, но ще излезе, че съм монополист в Мюриън спрямо моите герои. Smile
Текущият ми пост ще редактирам до 2-3 дни, че има някои грешки, просто ме глождеше да го пусна и затова го пуснах. Smile
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 7:34 pm

Тъй - най накрая довърших Една история с четири лица. Историята обсебваше съзнанието ми и не можех да се съсредоточа дори в ежедневната си работа - сега вече ще съм по-свободен.

.. А да - постът ти е красив, сестрице-лунице. Четох го на гръцка музика и да ти кажа, усещането е добро.
Върнете се в началото Go down
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 11:52 am

Ок, айде да решим кои герои ще срещнем и да го направим бавничко тук, с постове в отделна тема, като свършим мятаме всичко в едно, най-вероятно често ще едитваме и поправяме. Тук ще организираме писането. Трима човека - редуваме се три поста - кратички, но съдържателни, колкото да подкараме нещата.
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 1:21 pm

Лично аз съм съгласна, но и с трима човека трудно се движи свят, но пак е по-добре от двама. Аз си имам разните идеи за
движението на моите герои. Нека и ЧС да се изкаже по темата и да действаме, ако се реши да се прави това.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 6:54 pm

Тъй, тъй! Коланът - единия от петте велики предмета - излезе на сцената. Да видим кога Кимару ще осъзнае, че чувството му са справедвилост се превръща в съдничество, а добротата му в гняв.

Чакам поста на Ледена Луна и Озирис за Чашата и Кинжала (най-вече за чашата).

Смятам, че е крайно време и 25-тият да намери Пръстена или директно да се покаже, че предмета вече е в него (сещай се Бобо, за кого говоря!). Това разбира се няма да се хареса на Сков Яркен, но той си има и други задачи, освен да обикаля в кръг пустинята около мястото, където е захвърлил пръстена. Тоест ще мине време, докато получа възможност да го намеся, през което 25-тият ще набере "скорост".

П.П.
Припомням същността на предметите, в които се е превърнала Лилит:
Корона - Власт/жажда за власт
Кинжал - Предателство/потребност от извършването му
Чаша - Сексуалност (в смисъл на власт)/ жажда за удоволствия
Колан - съдничество/гняв
Пръстен - Сила/жажда за сила
Върнете се в началото Go down
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 7:00 pm

Хм... съвсем ми изкочи от главата. Утре ще пусна пост за Белерианд/Загора, разглеждайки последиците от онова политическо убйство, което описа Бобо
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 9:05 pm

Тъй тъй, поста си почвам да го пиша и да оправям частта за него в темата за жриците. Обаче има нещо, което трябва да поправя в описанието на предметите:

1) Чаша - Изкушение (нищо общо с жаждата за удоволствия няма);
2) Кама - Предателство;
3) Пръстен - Желание за могъщество;
4) Диадема (не корона, защото е тривиално) - Желание за власт;
5) Колан - Желание за отмъщение;
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Вилорп




Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 3:45 pm

Вилорп пристигна в Мюриън и след като пиколото го изнуди за 2 медника го опъти към рецепцията, или поне така я нарече то. С голяма доза нерешителност Вилорп опипа малкото сръбърно звънче поставено на махагоновия плот и хвърли поглед през рамо където чертоното слънце сръскаше насърчителни те си лъчи през прозореца. Той си пое дъх и натисна звънчето. Чу се приятния звън на малко демонче биещо главата си в митриления звънец, но понеже не се появи никой Вилорп подвикна:
- Ехоо, здравейте! Има ли някой който да ме разведе наоколо. Един вид да ми покаже забележителностите?
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 5:36 pm

Самотна пътничка тъкмо слезе от корабчето, пристигнало наскоро и с тежка въздишка измърмори: Пфф, отново Мюриън, тук картините ми не се продават добре,защото рядко ги оценяват стойностно, но пък природата е красива, а разнообразието на различни същества е огромно.
Тя влезна в мястото, наричащо се рецепция, подвивайки се от тежестта на товара си. В импровизираното фоае един медник полетя в погрешна посока - нейното лице, което се изпречи на пътя му към рецепционистката. Със заучена реакция тя хвана монетата и се усмихна чаровно.
- Ой, всеки път става така. - погледна единственият човек в помещението, озарен от лъчите на слънцето и кимна одобрително, отново разтягайки устните си в усмивка-
Бавно започна да реди картините си, които изумяваха с различните си сюжети.
- Здравей, страннико! Искаш ли да разгледаш картините, които успяхме да сътворим в Мюриън, закрепвайки крехкото приятелство, което ни събра заедно тук?
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 6:51 pm

Добре дошъл, Вилорпе, надявам се да ти хареса при нас. Не забравяй, че колкото и смайващи да са забележителностите някъде, хората са тези, които правят Мястото.

В тази връзка, надявам се да решиш да останеш и да бъдеш част от нас.
Върнете се в началото Go down
Вилорп




Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 10:53 am

...сякаш нашепваше старнното слънце увиснало още по-странно на странно марчаната земя в която бе пристигнал. Усещайки се че прекалява с използването на „странно“ пришълеца заряза рецепцията, където явно нямаше да намери отговор на въпросите си и пристъпи към... хъм, художничката?
Разбира се стези големи бохчи приличаше повече на амбулантен търговец, но пък бе единтвеното живо същество което марна о както бе пристигнал. Затова с охота и помогна да развие една голяма старино изглеждаща карта със... да именно, със странни цветове. Ако се доверим на легендата това бе или доста голям остров или изключително малък континент.
- Да не сте от тук милейди? - запита я Вилорп като се почеса по наболата от пътя брада.
- А ти? - контрира го... момичето, реши след кратък размисъл той.
- Ами от тук от там - сви рамене пътника - Тръгнах от Мидена в Магландиум придиии има няма три години, а последно се застоях в една островна държеваци, по конкретно в пансион. Явно островите ме привличат. А от къде казхте че сте и какво за бога е това нещо!? - посочи той кръстоската между птица и паяк с ужасяващо много очи.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 4:42 pm

Вилорп виждам, че си объркан и не знаеш някои неща, пиши в Скайп, аз ти чакам ауторизацията . Накратко ще ти защриховам нещата - В началото на всичко е Фаетон, както и първото тъмно чедо Лилит. След нея се появяват многооките - също демони. Те са с крила с много очи, можеш да прочетеш за тях в Предложенията на Озирис. Многооките, както казах са също първородни демони. Носителите на огъня са други демони , прелъстени от Лилит и искащи да я върнат към живот заради самата нея. Третите са Асмодеите (идеи на ЛЛ), те искат да събудят Лилит, защото са нейни копия и не могат да се развиват занапред без нея. Четвъртите демони са единаците (пак ЛЛ) - те мразят Лилит и искат да я унищожат, защото ги е прелъстила и изоставила.
Други лоши гадинки са сангуините и упирите - 2 различни вида вампири. Добри гадинки, ако може да се каже така, се ловците на демони и маговете илюзионисти. Също така са много важни Знаещите. Те са отлични войни. За тях питай Бобо, той ще обясни по-добре. Аз и досега не съм наясно напълно с тях...
Питай каквото не ти е ясно. Главно поддържаме връзка по скайп, че рядко се виждаме да говорим помежду си.
Както и да е, накрая прочети книгата Мюриън по Bookmarks ако искаш (линка към нея е още в началото). Ако не ти се чете, просто питай мен, ЧС или Бобо за каквото те интересува.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:11 pm

Ледена Луна - време е да приемем, че сме само двамата в Мюриън, а двама души не могат да движат игрова линия. По удачно е да признаем това и да заменим "движенето" на цял свят с класическото съвместно писане.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:34 pm

Знам, че е така и ми е много тежко и болно. А и като цяло винаги сме "движели" света двамата. Ще пишем съвместно и единични разкази със сетинга на Мюриън или друг(поне аз така ще пиша). Светът за мен е много важен и го обичам ужасно, че да забравя всичко изписано. Ще ме прощаваш, но ще ползвам всичко от него докато пиша и ще търся разбира се и различни сетинги, които да ми харесат. Ще се видим скоро надявам се, за да поговорим.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Вилорп




Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 9:20 pm

Да запитам - защо не направите една не толкова литературна игра защото макар да признавам, че пишете хубаво е ужасно тежко и мъчно да ви се четата постовете?
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 12:56 pm

Мюриън е мрачен и тъжен свят, но и много красив. Трудно се намира някаква жизненост в него и нотки на веселост. Моят стил на писане е твърде тежък, знам, но преди беше по-тежък. Черно Слънце, за да угоди на мен най-вече, пише също тъжно, защото знае, че аз харесвам такива неща (поне това предполагам). Беше ясно още при създаването на света, че ще е доста по-обстоятелствен и подробен в сравнение с други такива. ТОва става, защото и ЧС, и аз пишем доста разтегнато и подробно..Трудно се променят тези неща, а и не виждам нищо лошо в дългите постове, освен че се четат на порции, за да се проумеят. Разбира се, не всеки има търпение затова и именно по тази причина явно Мюриън спря "движението".
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Вилорп




Брой мнения : 19
Registration date : 10.12.2007

Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 8:21 pm

Ами пуснах една нишка аз, за Пуноската Коза ностра, ако искате вкючете се, до ри и с дълъг пост по се ядва отколкото да се виси така.

За нишката - Албус е човека чиято сестра са бастисали - другото се доизгражда на прима виста.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи   Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обсъждане: По пътя на спомените към Средните земи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мюриън :: Игрова Линия :: Извънигрово обсъждане на линията-
Идете на: