Мюриън
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мюриън

ролеви свят и игра
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Срещи в Скайп
Ловците на Демони Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 11:35 am by IceMoon

» Дискусии за правилата
Ловците на Демони Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:51 pm by IceMoon

» Паричната единица(единици) в Мюриън
Ловците на Демони Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 10:56 pm by IceMoon

» Баналност
Ловците на Демони Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:45 pm by IceMoon

» Поезия
Ловците на Демони Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:41 am by shmily

» По пътя на спомените за Тъмната Лилия
Ловците на Демони Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 5:56 pm by IceMoon

» Готини места и образи
Ловците на Демони Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 2:23 pm by IceMoon

» Танцуват прашинки в сърцето ми...
Ловците на Демони Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 3:45 pm by IceMoon

» Очи умират в блясък......
Ловците на Демони Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 11:23 am by IceMoon

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Partners
free forum

 

 Ловците на Демони

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Lord_Oziris
Admin
Lord_Oziris


Брой мнения : 33
Registration date : 20.02.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 1:19 am

Ловците на Демони - горди, безстрашни, смели до безумие или просто група от заблудени души, бродещи и търсещи смъртта си? Никой не знае кое е по-вярно да се каже.Едно е сигурно - без тези доблестни мъже и жени светът такъв, какъвто е познат, щеше да е много по-лошо място. Изоставили дом, семейство, близки и познати, тези които са се отдали на това занимание имат една единствена цел -пълното унищожение на тази част от Чедата на Фаетон.Обикновено Ловецът е оцелял по чудо от нападението на някой демон.
Скоро след това той бива посетен от Търсачите. Тяхната роля е да откриват демоните и да се опитват да предотврятят унищожителните им деяния.Надарени с пророчески дарби, тези смелчаци са готови на всичко, за да попречат на някой демон да получи поредната си дажба смърт. С Търсачите обикновено се движат един или двама Пазители. Тяхната роля е да спрат преследваното създание по единственият възможен начин - да сложат край на съществуването му. Малко и неорганизирани в началото, през последните 100 години, Ловците се превръщат в напълно организирана и могъща структура. Благодарение на Търсачите се намират млади хора с необикновената способност да виждат в бъдещето. Тези от тях, които се съгласят да поемат тежкия товар на Лова, биват обучавани в традициите и тайните умения на Ловецът на Демони.
Скрита на тайно място се намира академията на Взорът на Ловеца. Създадена преди 50 години от легендарния Силвиан Тир Енел, тя има за цел да подготви младите ловци за тяхната нелека и понякога самоубийствена мисия. През последните 2 години управлемието да академията е поето от Марек Тир Енел - синът на Силвиан Тир Енел, както и от Агата Ек'Атан - лична ученичка на Силвиан. Под тяхното ръководство през последните години не един или два демона са намерили краят си
.Надарени с дарбата да получават съновидения, както и да чувстват присъствието на демоните около тях Ловците безпроблемно се справят с по-слабите представители на този вид. Въоръжени с магически оръжия, които безпроблемно прорязват плътта на жертвите им, както и тренирани във въоръженият и невъоръженият бой те преследват целта си неотлъчно докато някой от тях не падне.

Умения на Ловците:
1.Тренировка с хладни оръжия, както и ръкопашен бой и борба
2.Тренирани сетива които усещат присъствието на демони
3.Съновидения, насочващи ги към местата предпочитани от демони, както и към някои от жертвите им
4.Оцеляване-поради изпълнения си с опасности живот и непрекъснатите пътувания, ловците се обучават да оцеляват сред природата и пустощта - там, където обикновения човек би намерил смъртта си, Ловецът се чувства у дома.

Специални само за Търсачите:
1.Подобрени видения, постигнати чрез взимането на специални отвари
2.Магическа тренировка - поради магическата натура на демоните Търасчите се обучават и на магия, с която да дадат време и възможност на Пазителя да нанесе решаващия удар на Демона

Недостатъци:
Поради отдадеността на мисията си, Ловците са самотни и затворени хора, за които всяка една форма за поклонничество на демони е равносилна на смъртна присъда. Това ги прави едни от най-яростните противници на Жриците на Първата.
Взиманите от Търсачите билки влияят на тяхното ментално състояние. При по-продължително взимане на тези билки е възможно Търсачът да полудее от яснотата на виденията и дори те да станат толкова истински, че той да не превъзмогне шокът и да умре.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 1:36 am

Окей е всичко, ама с тия билки...... Все едно, че търсача се напушва и така вижда нещата......Нещо не ми звучи твърде добре....Откъде накъде ще пие билки? Може просто да си има дарба, за какво са му тея треви и отвари? Няма смисъл от тях според мен......или има дарба да вижда или няма.... Може примерно докато спи да получава видения, ама от някакви билки....Не съм съгласна. Освен това като търсачи нямат нужда от магия, по-скоро Ловцита да имат нещо такова и то в лека форма, а за тях не са необходими съновидения...
Освен това е най-добре да се движат по двама - Търсач и Пазител.
С другите неща съм съгласна и ми харесват много как са описани.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Lord_Oziris
Admin
Lord_Oziris


Брой мнения : 33
Registration date : 20.02.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 12:49 am

Билките просто засилват съновиденията и пророческите умения на Търсачите.Дотолкова, че почти ги доближават до тези на Многооките.С помощта на билките Търсачът получава ясно видение за час, дата и място на събитието, а не само повърхностно видение.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 3:37 am

И все пак аз продължавам да не съм съгласна да има билки и отвари. Защото от логична гледна точка, те могат да доведат до особен вид транс и неправилно или фалшиво видение. Тъй като няма как да се определи дали нещото е просто илюзия, силно желание, блян или бъдеща реалност. Но нека и другите се изкажат по този въпрос, аз определено не съм съгласна да се използват билки и отвари, ако обаче всички са за, ще се съобразя.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 8:46 pm

Мда - май е по-добре без билки. И на мен ми стоят странно с тези билки.
Върнете се в началото Go down
Lord_Oziris
Admin
Lord_Oziris


Брой мнения : 33
Registration date : 20.02.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 7:12 am

Правилното използване на конкретни билки винаги е било полезно.Освен това Ловците са си хора все пак.И ако се очаква от тях да имат някакви по особенни видения предпочитам да ги постигат с помощта на билки.Не просто да си ходят като някакви психари и непрекъснато звездите да им говорят.
Върнете се в началото Go down
IceMoon

IceMoon


Брой мнения : 165
Age : 41
Местожителство : Shadow of the Moon
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 11:42 am

Във заключение ще кажа, че когато пиша за Ловците, няма да използвам билки.
Дали ще слушат звездите да говорят или ще пият някакви отвари с билки, си остават психари. Едните ще са в транс, другите ще са със специални данрби, или поне с умения, които ще са развили до съвършенство. Така че, лично аз няма да използвам в писането си за Ловци отвари и билки.
Върнете се в началото Go down
http://victoria-mineva.blogspot.com;http://mirion.bulgarianforum
Lord_Oziris
Admin
Lord_Oziris


Брой мнения : 33
Registration date : 20.02.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСъб Мар 17, 2007 11:57 pm

Билките помагат при първоначалното обучение, а после стават почти ненужни.И все пак някои Търсачи все още ги употребяват въпреки опасността за здравето и разсъдъкът си.Така, че не задължавам никой който играе Търсач да взима билки, но ако искате конкретно и ясно съновидение , моля спазвайте зададените правила.
Върнете се в началото Go down
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 10:15 am

На мен билките не ми пречат, но тия пичове колко са? Къде живеят, крият ли се, явни ли са, знаят ли поне владетелите за тях, прочие?


Също така търсачите всеки ли търсят, който е убил или оцелял от демон? Щото примерно за Сем не съм сигурен, но Ориор при всички случаи е погиблила или ще погибли някой, така че кво, ще я юрнат ли?
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
Lord_Oziris
Admin
Lord_Oziris


Брой мнения : 33
Registration date : 20.02.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 9:48 pm

За ловците знае всеки един тип с добра шпионска мрежа.Не са тайна организация, още повече като се знае, че често влизат в схватки и с жриците на Първата.

Търсачите търсят предимно оцелелите от нападение на демони.А що се отнася до убийците на такива там нещата са малко по-различни.Все пак всеки който е извършил това обикновенно бива канен да стане ловец.Не използват принуда и избора е напълно доброволен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ловците на Демони Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ловците на Демони   Ловците на Демони Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ловците на Демони
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мюриън :: Предложения :: Предложения на Лорд Озирис-
Идете на: