Мюриън
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мюриън

ролеви свят и игра
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Срещи в Скайп
Ориор Серенин Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 11:35 am by IceMoon

» Дискусии за правилата
Ориор Серенин Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 3:51 pm by IceMoon

» Паричната единица(единици) в Мюриън
Ориор Серенин Icon_minitimeСря Апр 22, 2009 10:56 pm by IceMoon

» Баналност
Ориор Серенин Icon_minitimeВто Мар 03, 2009 4:45 pm by IceMoon

» Поезия
Ориор Серенин Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:41 am by shmily

» По пътя на спомените за Тъмната Лилия
Ориор Серенин Icon_minitimeЧет Фев 05, 2009 5:56 pm by IceMoon

» Готини места и образи
Ориор Серенин Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 2:23 pm by IceMoon

» Танцуват прашинки в сърцето ми...
Ориор Серенин Icon_minitimeСря Яну 07, 2009 3:45 pm by IceMoon

» Очи умират в блясък......
Ориор Серенин Icon_minitimeВто Сеп 30, 2008 11:23 am by IceMoon

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Partners
free forum

 

 Ориор Серенин

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Ориор Серенин Empty
ПисанеЗаглавие: Ориор Серенин   Ориор Серенин Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 11:38 pm

Ориор Серенин

Ориор Серенин Wow-1-10

"Нима на този свят има нещо по-красиво от едно дълго, студено, остро метално парче, наточено, за да убива хора.'"

Ориор Серенин - първата събудила се Знаеща, сестра на Мелион и Семел Серенин. Като първа родена е обучила брат си и сестра си да ползват телата си.

Биография

"Прекарах повече от век да уча, и едва след това получих шанса да се образовам"

Ориор Серенин се събужда първа, на 103-тата година след началото на експеримента, и така се доказва като най-способната сред Знаещите. В следващите няколко години изучава възможностите на тялото си, но не напуска Ви`Ан Алрар. На 107-мата година ОЕ се събужда и Семел Серенин и тя започва да му помага да свикне с тялото си, като го учи да използва знанията си в синхрон с физическата си обвивка.

През 113, пет години по-късно, оставя брат си и тръгва по света. Прекарва 2 години в Двианор, 4 в Тиен`Мил Анмари, по три във всички останали държави и по една в Изтока и Белерианд. Общо 23 години, като между всяка държава се връща в Ви`Ан Алрар. През 133 присъства на Първата голяма Конвокация, когато установяват приблизително точната дата на събуждане на още учещите се. Останали са трима, един от които се събужда след две години, и две момичета, които ще се събудят около 149-та - ако това въобще стане. Едната от тях е Мелион. Притеснени от възможността душата на сестра им да бъде унищожена преди да се събуди, двамата заедно се включват във войната между Тиен`Мил Анмари, (1) и (5), с цел да се освободят от негативните мисли.

Семел се сприятелява с един от младите аристократи на Тиен`Мил Анмари. което Ориор не одобрява, защото нарушава един от принципите на Знаещите, и въпреки уверенията на брат й, че не е обвързан, излиза от войната и тръгва да се скита на Юг и в крайна сметка, около 146, събира малък ударен отряд с цел да поддържа реда по търговския път Изток-Юг. През 149 ОНЕ тя и отряда й... (в постове).

Умения и специалности


"Мога да разкъсвам хора само с върха на пръста си. Брат ми обаже може от нищо да създаде деликатес. Чудя се дали баща ни е преценил правилно, когато ни е разпределял уменията".

Четирите специалности на Ориор са: Военна история,Стратегия и Тактика, Водачество и Майсторство на Меча. Магът Серенин й е оставил особено оръжие с дръжка, равна на дължината на ножницата, и е вкарал в програмата й обучаване с този екзотичен меч. Тя е воин от най-висока класа, и е достигнала второ ниво на Цялостността и Едновременността. Серенин й е оставил също така подсилена броня.
Сред уменията й се включват всички задължителни за Знаещите общи знания, които с лекота надхвърлят дори тези на съвременните специалисти.

Характер

"Казвали са ми, че съм сурова, че съм студена, че съм безчувствена. Истината е, че след толкова време безцелно скитане просто не знам какво е останало от мен. Ще трябва да питам брат си ".

Ориор е учена да не показва чувствата си е и е изключително спокойна пред почти всички, като изключително рядко показва каквото и да е било чувство, до границата на абсолютно хладнокръвие. Когато е в компанията на брат си или братовчедите си обаче, или на някои от по-близките си хора, тя проявява саркастично и цинично чувство за хумор, повече енергия и разпаленост (доколкото може да има) и въпреки това желязната сигурност на уверен в себе си воин, сражаващ се от половин век и прекарал в учение два пъти но толкова.


Последната промяна е направена от на Нед Май 13, 2007 6:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
cherno_slance

cherno_slance


Брой мнения : 155
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя:
Разни: Главен герой

Ориор Серенин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ориор Серенин   Ориор Серенин Icon_minitimeСъб Мар 31, 2007 4:42 pm

Звучи готино!
Върнете се в началото Go down
Бобо W
Admin
Бобо W


Брой мнения : 54
Registration date : 30.01.2007

Списък с героите
Име на героя: Ориор
Разни: Главен герой

Ориор Серенин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ориор Серенин   Ориор Серенин Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 2:42 pm

Да ви таковам и коментарите:V)!
Върнете се в началото Go down
http://murion.frbb.net
Sponsored content





Ориор Серенин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ориор Серенин   Ориор Серенин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ориор Серенин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Мюриън :: Игрова Линия :: Герои :: Първостепенни герои-
Идете на: